ЛІПОФЛАВОН

ПАТ "ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК", Україна 1 флакон препарату містить: лецитин-стандарт (у перерахуванні на лецитин) – 27,5 мг; кверцетин (у перерахуванні на суху речовину) – 0,75 мг Краплі очні, ліофілізат та розчинник для емульсії, у флаконах № 1 у комплекті з розчинником по 1,5 мл (розчин натрію хлориду 9 мг/мл) у флаконі № 1 ЛІПОФЛАВОН - Краплі очні, ліофілізат та розчинник для емульсії, у флаконах № 1 у комплекті з розчинником по 1,5 мл (розчин натрію хлориду 9 мг/мл) у флаконі № 1 S01XA
Лікарська форма
Краплі очні, ліофілізат та розчинник для емульсії, у флаконах № 1 у комплекті з розчинником по 1,5 мл (розчин натрію хлориду 9 мг/мл) у флаконі № 1
Діючі речовини
1 флакон препарату містить: лецитин-стандарт (у перерахуванні на лецитин) – 27,5 мг; кверцетин (у перерахуванні на суху речовину) – 0,75 мг
Ми створюємо принципово новий додаток для мобільних пристроїв Android, iOS.
Будь в курсі. Підписуйся!

Показання

Термін придатності
1рік
Номер реєстраційного посвідчення
UA/3053/01/01
Термін дії посвідчення
з 25.06.2015 по 25.06.2020
АТХ Код

Інструкція для застосування ЛІПОФЛАВОН

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ЛІПОФЛАВОН

(LIPOFLAVON)

 

Склад:

діючі речовини: 1 флакон препарату містить: лецитин-стандарт (у перерахуванні на лецитин) – 27,5 мг; кверцетин (у перерахуванні на суху речовину) – 0,75 мг;

допоміжна речовина: лактоза моногідрат;

розчинник: розчин натрію хлориду 9 мг/мл.

 

Лікарська форма. Краплі очні, ліофілізат та розчинник для емульсії.

Основні фізико-хімічні властивості: ліпофлавон – аморфна маса світло-жовтого кольору з характерним запахом; розчинник – прозора безбарвна рідина.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології.

Код АТХ S01Х А.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Протизапальний, ранозагоювальний, ангіопротекторний засіб. Кверцетин, який належить до групи біофлавоноїдів, має антиоксидантну, противірусну дію, гальмує синтез лейкотрієнів, знижує патологічно підвищену судинно-тканинну проникність і сприяє нормалізації тканинної трофіки. Лецитин (фосфатидилхолін) має антиоксидантні, антигіпоксичні і мембраностабілізуючі властивості, сприяє репарації тканин. Ліпосомальна структура Ліпофлавону забезпечує розчинність і офтальмобіодоступність при інстиляціях у формі очних крапель.

Фармакокінетика.

Не досліджувалась.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Поранення рогівки (проникні і непроникні).

Післяопераційні рани рогівки (після екстракції катаракти).

Кератити різної етіології.

Запальні захворювання переднього відрізка ока.

 

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні кількох лікарських засобів для місцевого застосування  в око необхідно вводити їх з інтервалом 10-15 хвилин. Очні мазі слід застосовувати останніми.

 

Особливості застосування.

Перед кожним закапуванням флакон з препаратом необхідно потримати у долоні, щоб підігріти до температури тіла. Потім флакон необхідно струсити протягом 1 хвилини до утворення однорідної емульсії. У випадку виникнення болю в очах (оці), затуманення зору, погіршення зору, якщо тривале почервоніння та подразнення, що виникли протягом 72-х годин після застосування препарату, не зникають, необхідно припинити застосування та звернутися до лікаря.

Під час лікування не слід носити м’які контактні лінзи. Перед застосуванням очних крапель тверді контактні лінзи необхідно зняти. Подальше застосування контактних лінз можливе не раніше ніж через 20 хвилин.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У зв'язку з обмеженою на даний час інформацією Ліпофлавон не рекомендується призначати у період вагітності або годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Після інстиляції препарату може виникнути затуманення зору, тимчасова втрата чіткості зору, у цьому випадку не слід керувати автотранспортом або механізмами, поки зір повністю не відновиться.

 

Спосіб застосування та дози.

Вимити руки перед застосуванням. Розкрити флакон з ліофілізатом і флакон з розчинником. Розчинник обережно вилити до флакона з ліофілізатом, який потім закрити пробкою, та, утримуючи великим і вказівним пальцями дно і пробку флакона, інтенсивно струсити протягом 1 хвилини до утворення однорідної емульсії. Потім зняти пробку і надіти на флакон кришку-крапельницю. Не торкатися крапельницею будь яких поверхонь, включаючи руки, очі для запобігання забруднення, що може спричинити інфекційне ураження очей.

Дорослим і дітям віком від 12 років закапувати по 1-2 краплі у кон’юнктивальний мішок хворого ока 6-8 разів на добу. Після зняття гострого запального процесу закапувати 3-4 рази на добу до повного одужання.

Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання. Середній курс лікування становить 10 діб. При необхідності курс лікування може бути продовжено до 1 місяця.

 

Діти.

У зв'язку з відсутністю клінічного досвіду не рекомендується призначати дітям віком до 12 років.

 

Передозування.

Про випадки передозування не повідомлялось.

 

Побічні реакції.

В осіб з підвищеною чутливістю до компонентів препарату можливі алергічні реакції і тимчасова втрата чіткості зору.

 

Термін придатності. 1 рік.

 

Умови зберігання.

Ліпофлавон ліофілізат зберігати в оригінальній упаковці в морозильній камері при температурі нижче 0 ºС. Приготовану емульсію зберігати при температурі від 2 ºС до 8 ºС не більше 2-х діб.

Розчинник для Ліпофлавону зберігати при температурі не вище 25 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 1 флакону з ліофілізатом в індивідуальній пачці з картону; по 1,5 мл розчинника у флаконі з кришкою-крапельницею в індивідуальній пачці з картону.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Виробник.

ПАТ «ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК».

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

ПАТ «ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК»

Україна, 61070, м. Харків, Помірки.

СХОЖІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ З ЦІЄЇ ГРУПИ

Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих.
Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Нормативні документи, лікарські засоби, інформаційні матеріали про їх застосування, та інша інформація, представлена на сайті, призначена лише для ознайомлення і не можуе бути керівництвом для самостійної діагностики чи лікування, та може бути застосована виключно за рецептом лікаря та під лікарським спостереженням.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, нанесену вашому здоров’ю, самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.