ЛОРИЗАН®

Loratadine ПАТ "Київмедпрепарат", м. Київ, Україна 1 г гелю містить лоратадину у перерахуванні на 100 % речовину 5 мг Гель назальний 0,5 % по 15 г у тубах № 1 ЛОРИЗАН® - Гель назальний 0,5 % по 15 г у тубах № 1 R01AC
Міжнародна непатентована назва
Loratadine
Лікарська форма
Гель назальний 0,5 % по 15 г у тубах № 1
Діючі речовини
1 г гелю містить лоратадину у перерахуванні на 100 % речовину 5 мг
Ми створюємо принципово новий додаток для мобільних пристроїв Android, iOS.
Будь в курсі. Підписуйся!

Показання

 
Термін придатності
5 років
Номер реєстраційного посвідчення
UA/0340/01/01
Термін дії посвідчення
з 15.11.2013 по 15.11.2018
АТХ Код

Інструкція для застосування ЛОРИЗАН®

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ЛОРИЗАН®

(LORIZAN)

 

Склад лікарського засобу:

діюча  речовина: loratadine;

1 г гелю містить лоратадину у перерахуванні  на 100 % речовину 5 мг;

допоміжні речовини: карбомер 934 Р (карбопол 934 Р), гліцерин, пропіленгліколь, аміаку розчин 15 %, етанол 96 %, формальдегіду розчин, вода очищена.

 

Лікарська форма. Гель назальний.

Гель білого кольору, однорідний за консистенцією зі слабким специфічним запахом.

 

Назва і місцезнаходження виробника. ПАТ «Київмедпрепарат».

Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.

 

Фармакотерапевтична група. Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Протиалергічні засоби, за винятком кортикостероїдів. Код АТС R01A C.

Антигістамінний препарат для місцевого застосування. Має антиалергічні, антиексудативні та протисвербіжні властивості. Активним інгредієнтом гелю є лоратадин, який селективно блокує Н1-гістамінові рецептори. Препарат чинить місцеву протиалергічну дію, зменшує набряклість слизової оболонки носа, ексудацію, свербіж, відновлює прохідність носа, полегшує дихання. Не чинить седативної дії, не викликає звикання.

Швидко, через 30 хв після застосування, усуває симптоми алергії та діє протягом 24 годин. При місцевому застосуванні препарат практично не чинить системної дії.

 

Показання для застосування. Симптоматичне лікування алергічного риніту.

 

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до лоратадину або до інших компонентів препарату.

 

Особливі застереження. Застосування препарату необхідно припинити не пізніше ніж за 48 годин до проведення шкірних діагностичних алергопроб для запобігання помилкових результатів. Слід уникати потрапляння гелю на слизову оболонку очей.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю через недостатність даних про безпеку його застосування у ці періоди.

 

Здатність впливати на швидкість реакції  при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не відзначалося впливу препарату на швидкість реакції пацієнта при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Однак слід враховувати, що надзвичайно рідко можлива поява сонливості.

 

Діти. Ефективність та безпека застосування препарату дітям віком до 2 років не встановлені.

 

Спосіб застосування та дози. Назальний гель для місцевого застосування.

Дорослим і дітям віком від 2 років Лоризан® наносити на слизову оболонку носа 2 рази на день (при необхідності – 3-4 рази на день).

Лікування продовжувати до досягнення терапевтичного ефекту (у середньому від 2 до 5 днів).

 

Передозування. При місцевому способі застосування небезпека передозування мінімальна.

 

Побічні ефекти. Лоризан®, як правило, добре переноситься хворими. Але інколи можливі реакції гіперчутливості, подразнення слизової оболонки носа, збільшення кількості виділень з носа, поява відчуття свербежу, сухість у роті, розлади шлунково-кишкового тракту.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Лікарських взаємодій при місцевому застосуванні лоратидину у вигляді назального гелю не встановлено.
При одночасному застосуванні лоратадину з кетоконазолом, еритроміцином, циметидином відзначалося підвищення концентрації лоратадину у плазмі крові, але це підвищення ніяк не виявлялося клінічно, у тому числі за даними електрокардіограми.
При одночасному застосуванні Лоризан® не потенціює пригнічувальну дію на ЦНС етанолу та транквілізаторів.

 

Термін придатності. 5 років.

 

Умови  зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 15 г у тубі. 1 туба у пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

СХОЖІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ З ЦІЄЇ ГРУПИ

ЛОРИЗАН®

Міжнародна непатентована назва
Loratadine
Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих.
Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Нормативні документи, лікарські засоби, інформаційні матеріали про їх застосування, та інша інформація, представлена на сайті, призначена лише для ознайомлення і не можуе бути керівництвом для самостійної діагностики чи лікування, та може бути застосована виключно за рецептом лікаря та під лікарським спостереженням.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, нанесену вашому здоров’ю, самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.