ЛІАСТЕН®

ДП "ЕНЗИМ", Україна 1 таблетка містить 2 мг глюкозамінілмурамілпентапептиду у перерахуванні на пептиди Таблетки по 2 мг № 10 (10х1), № 20 (10х2) у блістерах, № 10, № 20 у контейнерах ЛІАСТЕН® - Таблетки по 2 мг № 10 (10х1), № 20 (10х2) у блістерах, № 10, № 20 у контейнерах L03AX
Лікарська форма
Таблетки по 2 мг № 10 (10х1), № 20 (10х2) у блістерах, № 10, № 20 у контейнерах
Діючі речовини
1 таблетка містить 2 мг глюкозамінілмурамілпентапептиду у перерахуванні на пептиди
Ми створюємо принципово новий додаток для мобільних пристроїв Android, iOS.
Будь в курсі. Підписуйся!

Показання

Ліастен® призначати як імуномодулюючий засіб при гострих і хронічних бактеріальних та вірусних інфекціях; при різних захворюваннях, що супроводжуються вторинним імунодефіцитом, зокрема при хіміо- і променевій терапії онкологічних хворих і хворих лейкозом з метою зниження токсичної дії цитостатиків; при гострих і хронічних променевих ураженнях; при хірургічному лікуванні онкологічних хворих. Ліастен® показаний для лікування хворих з лейкопеніями різного походження.
Термін придатності
3 роки
Номер реєстраційного посвідчення
UA/14212/01/01
Термін дії посвідчення
з 06.03.2015 по 06.03.2020
АТХ Код

Інструкція для застосування ЛІАСТЕН®

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ЛІАСТЕН®

(Liastenum®)

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить 2 мг глюкозамінілмурамілпентапептиду у перерахуванні на пептиди;

допоміжні речовини: гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза); лактоза, моногідрат; магнію стеарат; натрію кроскармелоза; сорбіт (D-сорбіт) (Е 420); целюлоза мікрокристалічна.

 

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або світло-жовтого кольору, плоскоциліндричні, без оболонки з фаскою.

 

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори.

Код АТХ  L03A Х.

 

Фармакологічні властивості.

Ліастен® відноситься до імуномодуляторів природного походження із широким спектром дії. Він являє собою фрагменти клітинної стінки лактобактерій. Ліастен® стимулює функцію макрофагів і нормалізує кількість Т-лімфоцитів. Ліастен® активує клітини моноцитарно-макрофагального ряду, фагоцитоз; підвищує активність лізосомальних ферментів, продукування активних форм кисню, підсилює цитотоксичний ефект макрофагів стосовно пухлинних клітин. Препарат підсилює синтез цитокінів. Ліастен® підвищує цитотоксичну активність природних клітин-кілерів. Імуномодулююча активність Ліастену® проявляється також у тому, що препарат зберігає ендокринну функцію тимусу, сприяє зниженню циркулюючих імунних комплексів.

Ліастен® сприяє стимуляції лейкопоезу, має слабкий антиметастатичний і протипухлинний ефект, зменшує побічні ефекти хіміо- і променевої терапії. Препарат не має ембріотоксичної, мутагенної і тератогенної дії.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Ліастен® призначати як імуномодулюючий засіб при гострих і хронічних бактеріальних та вірусних інфекціях; при різних захворюваннях, що супроводжуються вторинним імунодефіцитом, зокрема при хіміо- і променевій терапії онкологічних хворих і хворих лейкозом з метою зниження токсичної дії цитостатиків; при гострих і хронічних променевих ураженнях; при хірургічному лікуванні онкологічних хворих. Ліастен® показаний для лікування хворих з лейкопеніями різного походження.

 

 

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до компонентів препарату; аутоімунний тиреоїдит у фазі загострення; стани при захворюваннях, що супроводжуються гіпертермією (>38°С) на момент прийому препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії.

Не визначено.

 

Особливості застосування.

Пацієнти з такими рідкісними спадковими захворюваннями, як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози, не повинні приймати цей препарат.

Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб, оскільки препарат містить D-сорбіт.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Досвіду застосування препарату вагітним і матерям, які годують груддю, немає.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Ліастен® у таблетках призначений для сповільненого розсмоктування у ротовій порожнині. Бажано повільно розсмоктувати таблетку під язиком. Зазвичай слід призначати по 1 таблетці 2 рази на добу. Курс лікування препаратом зазвичай становить 10-20 діб. При необхідності, можна проводити повторні курси лікування через 3-6 і 12 місяців.

 

Діти.

Досвіду застосування препарату дітям немає.

 

Передозування.

Практично виключене, оскільки мінімальні токсичні дози препарату перевищують терапевтичні в 650 разів.

 

Побічні реакції

Препарат зазвичай добре переноситься. Іноді можливе короткочасне незначне підвищення температури тіла, що не вимагає відміни препарату і проведення спеціальних медичних заходів, реакції гіперчутливості.

 

Термін придатності.

3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С. В недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

Таблетки по 2 мг № 10 (10х1), № 20 (10х2) у блістерах, № 10 і № 20 у контейнерах.

 

 

 

 

 

Категорія відпуску.

За рецептом.

 

Виробник.

ДП «Ензим», Україна з ПрАТ «Технолог», Україна.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

24321, м. Ладижин, Вінницька обл., вул. Хлібозаводська, 2.

20300, м. Умань, Черкаська обл., вул. Мануїльського, 8.

 

Заявник.

ДП «Ензим».

 

Місце знаходження заявника та/або представника заявника.

24321, м. Ладижин, Вінницька обл., вул. Хлібозаводська, 2.

СХОЖІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ З ЦІЄЇ ГРУПИ

Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих.
Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Нормативні документи, лікарські засоби, інформаційні матеріали про їх застосування, та інша інформація, представлена на сайті, призначена лише для ознайомлення і не можуе бути керівництвом для самостійної діагностики чи лікування, та може бути застосована виключно за рецептом лікаря та під лікарським спостереженням.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, нанесену вашому здоров’ю, самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.