МІКОПЛАЗМА-ІМУН® (ІМУНОГЛОБУЛІН ПРОТИ Р120 MYCOPLASMA

ТОВ "БІОФАРМА ПЛАЗМА", Київська обл., м. Біла Церква, Україна специфічні антитіла до Mycoplasma hominis - титр антитіл до р120 Mycoplasma hominis не менше 1:80 Розчин для ін'єкцій по 1,5 мл в ампулах № 3, № 5 або № 10 МІКОПЛАЗМА-ІМУН® (ІМУНОГЛОБУЛІН ПРОТИ Р120 MYCOPLASMA - Розчин для ін'єкцій по 1,5 мл в ампулах № 3, № 5 або № 10 J06BB
Лікарська форма
Розчин для ін'єкцій по 1,5 мл в ампулах № 3, № 5 або № 10
Діючі речовини
специфічні антитіла до Mycoplasma hominis - титр антитіл до р120 Mycoplasma hominis не менше 1:80
Ми створюємо принципово новий додаток для мобільних пристроїв Android, iOS.
Будь в курсі. Підписуйся!

Показання

Спосіб застосування та дози. Імуноглобулін застосовують внутрішньом'язово. Вводять по 3 мл (2 ампули по 1,5мл) один раз на три дні. Курс лікування складає до 7 ін'єкцій.
Термін придатності
2 роки
Номер реєстраційного посвідчення
665/12-300200000
Термін дії посвідчення
з 11.05.2012 по 11.05.2017
АТХ Код

Інструкція для застосування МІКОПЛАЗМА-ІМУН® (ІМУНОГЛОБУЛІН ПРОТИ Р120 MYCOPLASMA

НСТРУКЦІЯ

про застосування медичного імунобіологічного препарату

Mycoplasma-Immunum®

Мікоплазма-Імун®

(імуноглобулін проти pl20 Mycoplasma hominis людини рідкий)

 

Загальна характеристика

Основні властивості: прозора або з незначною опалесценцією, безбарвна або жовтувата рідина. При зберіганні допускається поява незначного осаду, який зникає при струшуванні. Препарат містить імунологічно активну білкову фракцію, яка виділена із плазми крові людини, перевіреної на відсутність антитіл до ВІЛ-1, BIЛ-2, до вірусу гепатиту С та поверхневого антигену вірусу гепатиту В, очищеної та концентрованої методом фракціонування спиртоводними розчинами для осадження, яка пройшла стадію вірусної інактивації сольвент-детергентным методом. Вміст білка в 1,0 мл препарату від 0,09 г до 0,11 г. Титр антитіл до р120 Mycoplasma hominis складає не менше 1:80. Препарат не містить консерванту та антибіотиків.

Якісний та кількісний склад:

діючі речовини - специфічні антитіла до Mycoplasma hominis - титр антитіл до р120 Mycoplasma hominis не менше 1:80;

допоміжні речовини - стабілізатор - гліцин (глікокол, кислота амінооцтова), натрію хлорид.

Форма випуску. Розчин для ін'єкцій.

Код АТС. J06BB. Специфічні імуноглобуліни.

Імунологічні і біологічні властивості. Діючою основою препарату є імуноглобулін G, специфічний до Mycoplasma hominis. Активність препарату зумовлена дією антитіл. Імуноглобулін G, впливаючи на різні ланки імунної системи людини, спричиняє також імуномодулюючий ефект, та підвищує неспецифічну резистентність організму.

Показання для застосування. Препарат застосовують для лікування мікоплазмозу.

Спосіб застосування та дози. Імуноглобулін застосовують внутрішньом'язово. Вводять по 3 мл (2 ампули по 1,5мл) один раз на три дні. Курс лікування складає до 7 ін'єкцій.

Побічна дія. Побічні ефекти на введення препарату, як правило, відсутні. У рідких випадках можуть виникнути місцеві реакції у вигляді гіперемії, а також підвищення температури до 37.5 °С протягом першої доби. В окремих людей із зміненою реактивністю можуть виникнути алергічні реакції різного типу, а у винятково рідких випадках - анафілактичний шок. У зв'язку з цим пацієнти, що одержали препарат, повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин.

Протипоказання. Введення препарату протипоказане особам, що мають в анамнезі тяжкі алергічні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим, що страждають на алергіні хвороби, або мають в анамнезі тяжкі алергійні захворювання, в день введення препарату та в наступні 3 доби рекомендуються антигістамінні препарати. Особам, що страждають на імунопатологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит та ін.), препарат слід вводити на фоні відповідної терапії.

Особливості застосування. Забороняється вводити препарат внутрішньовенно! Після закінчення терміну придатності використання препарату неприпустиме.

Застосування при вагітності і годуванні груддю. Дані щодо безпеки застосування препарату у період лактації відсутні.

Взаємодія з інтими лікарськими засобами. При лікуванні хворих з урогенітальною патологією імуноглобулін проти Mycoplasma hominis слід призначати одночасно з антибіотиками із групи макролідїв. Найбільш ефективна під час вагітності комбінована, терапія (імуноглобулін проти Mycoplasma hominis і роваміцин).

Несумісність. При введенні несумісний в одному щприці з іншими лікарськими засобами. Передозування. Не вивчалось.

Вплив на здатність до керування автотранспортом. Не впливає.

Умови зберігання. У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності. 2 роки.

Умови відпуску. За рецептом.

Пакування. По 1,5 мл препарату в ампулі. По 3, 5 або 10 ампул у пачці.

Виробник. ПрАТ «БІОФАРМА».

Адреса. Україна, 03680, м. Київ, вул. М Амосова, 9, тел. (044) 275-16-04, (044) 275-91-50, (044) 521-15-39.

У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування МІ БИ необхідно направити термінове повідомлення до:

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я МОЗ України (01 021, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел: (044)253-61-94);

ДП "Державний експертний центр МОЗ України" (Україна. 03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40 тел. (044) 393-75-86);

на адресу підприємства-виробника.

СХОЖІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ З ЦІЄЇ ГРУПИ

Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих.
Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Нормативні документи, лікарські засоби, інформаційні матеріали про їх застосування, та інша інформація, представлена на сайті, призначена лише для ознайомлення і не можуе бути керівництвом для самостійної діагностики чи лікування, та може бути застосована виключно за рецептом лікаря та під лікарським спостереженням.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, нанесену вашому здоров’ю, самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.