ЛИМОННИКА НАСІННЯ НАСТОЙКА

Комунальне підприємство "Луганська обласна "Фармація", Фармацевтична фабрика, м. Луганськ, Україна Лимонника китайського насіння настойка (Schisandrae chinensidis seminum tinctura) (1:5) Настойка по 50 мл у флаконах № 1 в пачці ЛИМОННИКА НАСІННЯ НАСТОЙКА - Настойка по 50 мл у флаконах № 1 в пачці A13A
Лікарська форма
Настойка по 50 мл у флаконах № 1 в пачці
Діючі речовини
Лимонника китайського насіння настойка (Schisandrae chinensidis seminum tinctura) (1:5)
Ми створюємо принципово новий додаток для мобільних пристроїв Android, iOS.
Будь в курсі. Підписуйся!

Показання

Симптоматична терапія фізичної та розумової перевтоми, сонливості, у складі комплексної терапії астенічних та астенодепресивних станів, психостеній, реактивних депресій, які супроводжуються такими симптомами, як швидка втомлюваність, зниження працездатності, дратівливість, млявість, сонливість, артеріальна гіпотензія.
Термін придатності
4 роки
Номер реєстраційного посвідчення
UA/5639/01/01
Термін дії посвідчення
з 28.04.2012 по 28.04.2017
АТХ Код

Інструкція для застосування ЛИМОННИКА НАСІННЯ НАСТОЙКА

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ЛИМОННИКА НАСІННЯ НАСТОЙКА

(TINCTURA SEMINUM SCHISANDRAE)

 

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: лимонника китайського насіння настойка (Schisandrae chinensidis seminum tinctura) (1:5) (екстрагент – етанол 95 %) 50 мл;

 

Лікарська форма. Настойка.

Прозора рідина від жовто-лимонного до оранжевого кольору. При зберіганні допускається наявність осаду і маслянистих крапель.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Комунальне підприємство «Луганська обласна «Фармація», Фармацевтична фабрика.

Україна, 91020, м. Луганськ, Степовий тупик, 2.

 

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код АТС А13А.

Лікарський засіб, що діє на центральну нервову систему, належить до групи так званих тонізуючих адаптогенних лікарських засобів. Препарат підвищує артеріальний тиск, зменшує частоту серцевих скорочень та підвищує їх амплітуду, збуджує дихання, чинить помітну судинорозширювальну дію в умовах ізольованих органів. Після застосування препарату підвищується рухова активність та рефлекторна збудливість. Відзначається помітний антиснодійний ефект препарату на тлі застосування різних снодійних засобів. Препарати лимонника підвищують рівень спінальних рефлексів, покращують нервово-м’язову провідність. Значно підвищується гострота зору, зменшується стомлення зорового аналізатора при великих навантаженнях, значно покращується нічний зір. При фізичній та розумовій перевтомі істотно підвищується працездатність. Дія препарату настає через   30-40 хвилин і триває 4-6 годин.

 

Показання для застосування.

Симптоматична терапія фізичної та розумової перевтоми, сонливості, у складі комплексної терапії астенічних та астенодепресивних станів, психостеній, реактивних депресій, які супроводжуються такими симптомами, як швидка втомлюваність, зниження працездатності, дратівливість, млявість, сонливість, артеріальна гіпотензія.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, підвищена збудливість, безсоння, артеріальна гіпертензія, порушення серцевої діяльності, епілепсія, хронічні захворювання печінки, гострі інфекційні захворювання, виразкова хвороба шлунка з підвищеною кислотністю у стадії загострення.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Препарат містить спирт. Не рекомендується застосування препарату протягом тривалого часу. Препарат не слід приймати у другій половині дня.

Плоди лимонника китайського можуть підвищувати секрецію шлункового соку, що слід враховувати при гастриті, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальній рефлюксній хворобі.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Досвід застосування відсутній.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Слід утримуватися від керування автомобілем або роботи з іншими механізмами на період лікування препаратом.

 Діти. Досвід застосування дітям відсутній.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовують перорально. Дорослим призначають по 20-25 крапель 1-3 рази на добу за 15-30 хвилин до їди. Курс лікування – 20-25 днів. При необхідності можна провести повторні курси лікування (після консультації з лікарем).

Перед застосуванням настойку слід збовтувати.

 

Передозування.

Можливе перезбудження нервової та серцево-судинної системи. Терапія симптоматична.

 

Побічні ефекти.

Можливі збудження, підвищення артеріального тиску, тахікардія, головний біль, безсоння, печія, зміна кислотності шлунка, біль у животі, анорексія, алергічні реакції (у тому числі висипання, кропив’янка).

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат є антагоністом снодійних, седативних засобів, транквілізаторів, нейролептиків, посилює дію психостимуляторів та аналептиків (у т.ч. кофеїну, камфори, фенаміну). Одночасне застосування разом із вазоконстрикторами або симпатоміметиками, такими як епінефрин, ефедрин, метоксамін та фенілефрин може спричинити підвищення артеріального тиску.

 

Термін придатності. 4 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

При зберіганні допускається наявність осаду і маслянистих крапель.

 

Упаковка. По 50 мл у флаконах.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

СХОЖІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ З ЦІЄЇ ГРУПИ

Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих.
Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Нормативні документи, лікарські засоби, інформаційні матеріали про їх застосування, та інша інформація, представлена на сайті, призначена лише для ознайомлення і не можуе бути керівництвом для самостійної діагностики чи лікування, та може бути застосована виключно за рецептом лікаря та під лікарським спостереженням.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, нанесену вашому здоров’ю, самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.